Montaż wykładzin w kostce lub rolce Warszawa

REMBUDHOME SP. Z O. O.

Produkty te wymagają najczęściej klejenia do podłoża i bardzo dobrego spasowania poszczególnych rolek. Montaż wykładzin w kostce lub w rolce Warszawa. Mocujemy je za pomocą kleju lub taśmy dwustronnej klejącej i jest to najszybszy sposób ich montowania. Listwy przypodłogowe: używamy zarówno tych z PVC, drewnianych oraz dywanowych. Układanie wyrobów elastycznych, nie zawsze jest jednak łatwe.

To do wykonawcy należy obowiązek dopilnowania, aby wykładzina była ułożona na podłożu spełniającym odpowiednie warunki techniczne. Ważna w tej kwestii jest znajomość przepisów i norm budowlanych. Podłoże pod montaż wykładzin powinno być gładkie, wytrzymałe, równe, suche i spoiste. 

Proces montażu wykładzin w kostce lub rolce – Warszawa 

Przy podłożach starych ewentualne pozostałości chemii budowlanej, impregnatów, itp. mogą powodować odbarwienia na wykładzinie. Znamy na to świetny sposób – rozwiązaniem jest wyrównanie podłoża masami wygładzającymi.

Większość wykładzin jest przystosowana do układania na podłogach ogrzewanych, dlatego należy pamiętać, aby maksymalna temperatura nie przekraczała 30 st. C. Ogrzewanie podłogowe uruchamiać powinniśmy stopniowo, w kilku etapach.

Osoba kładąca wykładzinę w kostce i rolce ma obowiązek sprawdzić, czy dostarczona wykładzina pochodzi z jednej serii, szczególnie jeśli ma być układana w tym samym pomieszczeniu. Natomiast w przypadku płytek dywanowych należy zwrócić uwagę na strzałki kierunkowe drukowane na spodzie płytek. 

Do montażu wykładzin w rolce należy stosować klej do wykładziny dywanowej. Klejenie należy przeprowadzić zgodnie z instrukcją od producenta kleju. Natomiast wykładziny w płytce montuje się na płyn mocujący bądź żel antypoślizgowy rozprowadzany po podłożu wałkiem malarskim. 

Montaż wykładzin w kostce lub rolce Warszawa – zapraszamy do skorzystania z tej oferty! W Rembudhome Sp. z o.o. z Warszawy wykonamy tę usługę terminowo i dokładnie.