Montaż płyt karton gips Warszawa

REMBUDHOME SP. Z O. O.

Sufity podwieszane stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych. Sufit podwieszany stosujemy w różnych celach. Używamy go do ukrycia przewodów elektrycznych i wentylacyjnych, niwelacji nierówności na suficie, czy też zmniejszenia kubatury pomieszczenia. Rozwiązanie to wykorzystujemy również w celu uzyskania ciekawej aranżacji i estetycznego wykończenia wnętrza mieszkalnego.

Sufit podwieszany to nic innego, jak montaż płyt kartonowo-gipsowych do specjalnie przygotowanych ram montażowych. Jeżeli jesteś przed remontem, zgłoś się do nas! Nasi fachowcy doskonale wiedzą jak wykonać montaż płyt karton gips (Warszawa). Zdajemy sobie też sprawę, że to płyty gipsowo-kartonowe dają inwestorowi największe możliwości. Można je wykończyć na wiele sposobów, są lekkie i łatwe w obróbce. Najczęściej wykorzystujemy je do sufitów podwieszanych, ponieważ płyty są przede wszystkim łatwe i szybkie w montażu. Sufity podwieszane stosuje się głównie po to, aby obniżyć pomieszczenie. Montaż podwieszanego sufitu pozwala na zmniejszenie pomieszczenia, co korzystnie wpływa również na koszty ogrzewania, ponieważ ciepło ucieka do góry.

Zalety montażu płyt karton gips w Warszawie 

Montaż płyt kartonowo gipsowych w Warszawie często nazywany suchą zabudową. Staje się on coraz popularniejszy w wykańczaniu wnętrz, gdyż można ją zastosować w prawie każdym pomieszczeniu. Dodatkową zaletą jest lekkość, a także szybkość montażu oraz możliwość zachowania stosunkowej czystości w czasie wykonywania prac remontowych. Trzeba pamiętać, że różne rodzaje płyt używanych do suchej zabudowy powinny być dobrane odpowiednio do pomieszczeń, w których będą wykorzystywane.

Płyty kartonowo gipsowe mogą zastąpić tynki, do ścian montuje się je przy pomocy kleju gipsowego. Kiedy ściana jest już pokryta płytami szczeliny pomiędzy nimi powinno się wypełnić masą szpachlową gipsową.

Czy łazienka i kuchnia, w których panuje duża wilgotność, są odpowiednie do wykańczania ich płytami kartonowo gipsowymi? Tak trzeba tylko wybrać odpowiedni typ płyty kartonowo gipsowej, najlepiej nadadzą płyty typu FH2 lub H2 i twarde płyty gipsowo kartonowe. Jeżeli interesuje Cię oferta montaż płyt karton gips – Warszawa i okolice, nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.